Pār deviņi novadiņi (14.11.2022)

soma

8.novembrī Liepājas 8.vidusskolas 167 skolēni no 5.-8.klasēm  apmeklēja koncertlekciju  ” Pār deviņi novadiņi” koncertzālē ” Lielais Dzintars” programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros.

Daudzi skolēni koncertzāli apmeklēja pirmo reizi, kur mācījās atrast savu sēdvietu, kā arī uzvesties koncertā.0 Jaunieši klausījās  tradicionālo tautas mūziku no dažādiem novadiem folkloras kopu izpildījumā. Koncertu kuplināja deju ansamblis “Dzirnas”.

Dažas  skolēnu atsauksmes:

<< Man ļoti patika koncerts. Patika folkloras dziedājums, tautas instrumenti, un dejas.

<< Koncerts bija normāls. Visvairāk patika dejotāji.

<< Man patika “Lielais Dzintars” koncertzāle. Bija ļoti viegli atrast sēdvietas. Pats koncerts bija garlaicīgs.

<< Koncerts ļoti patika- gan dejas, gan instrumentu spēle.

<< Man patika, kā spēlēja kokles. Bet es daudz zināju, ko stāstīja. Bija nedzirdētas dziesmas un dejas.

<< Man nepatika, jo nebija interesanti. “Lielais Dzintars” likās liels, grūti bija atrast vietas.

<< Man ļoti patika skaistā zāle, tautiskās dejas. Bija jautri, patika instrumentu spēle.

<< Man patika koncertzāle.

<< Man patika koncerta beigas, jo tad dejoja dejotāji.

<< Man tur nepatika, jo man vienkārši neinteresē tāda mūzika.

<< Koncerts bija normāls, nebija ne vainas. Patika tautu meitas.

Informāciju sagatavoja D. Mickus