Nacionālo bruņoto spēku Rekrutēšanas un atlases centrs iepazīstina ar karjeras iespējām profesionālajā dienestā (15.04.2023)

28.martā Liepājas 8. vidusskolas skolēni tikās ar Latvijas Nacionālo bruņotos spēku Rekrutēšanas un atlases centra pārstāvi seržantu Jāni Iesalnieku, lai iepazītos ar karjeras iespējām izvēloties dienēt profesionālajā dienestā.

Profesionālais dienests bruņotajos spēkos ir piemērots cilvēkiem, kuriem ir svarīgs aktīvs dzīvesveids, vēlme darboties komandā stabils darbs valsts aizsardzībā ar plašām sociālajām garantijām, konkurētspējīgu atlīdzību un vēlas nepārtraukti pilnveidot savas zināšanas un prasmes, jo jaunajam karavīram obligātais militārās pamatapmācības kurss notiek aptuveni desmit reizes gadā. 

Jauniešiem tika pastāstīts arī par iespējām mācīties Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmijā un par tās piedāvātajām iespējām.  Kā minēja seržants J. Iesalnieks tad izglītības iestādē var iegūt valsts apmaksātas akadēmiskās zināšanas un iegūtās zināšanas pārbaudīt praksē, noteikti pēc studijām būs nodrošināts darbs. Jau studiju procesā students var saņemt atalgojumu un apmaksātas sociālās garantijas.

Sakām lielu paldies Latvijas Republikas Nacionālie bruņotiem spēkiem par ieguldīto darbu valsts drošības nodrošināšanā un Latvijas Republikas Nacionālo bruņoto spēku Rekrutēšanas un atlases centra pārstāvim seržantam Jānim Iesalniekam par informatīvo stundu.

Informāciju sagatavoja : Elīna Tapiņa pedagogs karjeras konsultants

FacebookTwitter