Olimpiskā diena Latvijā – 26.septembris (24.09.2014)

Piektdien, 26. septembrī plkst. 10:00 mūsu skolas skolnieki  pievienosies visai Latvijai, veicot Olimpisko rīta vingrošanu, kuras mērķis ir dalībniekus pamodināt un sagatavot turpmākās dienas aktivitātēm, kā arī atgādināt par pareizi veiktu rīta vingrošanu kā ļoti svarīgu ikdienas sastāvdaļu.

Liepājā

• 26. septembrī Liepājas 8. vsk. 5. klases kopā ar kl. audz. dodas uz Liepājas Olimpisko centru piedalīties pilsētas pasākumā.

Liepājas 8. vidusskolā

•  2.a,b,c, 3.a, 3.b, 4.a, 6.a, 6.b., 7ab meitenes, 7.c. , 8.a, 9.ab meitenes, 10.a, ar kl. audz. plkst. 9:45  ierodas skolas sporta zālē, lai plkst. 10:00 vienotos ar visu Latviju, veicot Olimpisko rīta vingrošanu, kuras mērķis ir dalībniekus pamodināt un sagatavot turpmākās dienas aktivitātēm, kā arī atgādināt par pareizi veiktu rīta vingrošanu kā ļoti svarīgu ikdienas sastāvdaļu.

Esiet veseli un atsaucīgi!