Liepājas 8.vidusskola iesaistījusies projektā “Sporto visa klase” (21.11.2014)

Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) sešās Latvijas pilsētu skolās uzsākusi jaunu projektu “Sporto visa klase”. Tajā iesaistījusies arī Liepājas 8.vidusskola, informē skolotāja Evita Auniņa.

Ceturtdien, 20.novembrī, piedaloties Liepājas domes priekšsēdētāja vietniekam Vilnim Vitkovskim, Sporta pārvaldes vadītājam Artim Lagzdiņam un FK “Liepāja” prezidentam Mārim Verpakovskim, notika projekta atklāšana.

<< foto liepaja.lv

webam foto
Projekts paredz tajā iesaistīto skolu 164 skolniekiem no 3.klasēm katru nedēļu nodrošināt trīs kvalitatīvas un metodiski atbilstošas fakultatīvās sporta nodarbības, papildus tām divām sporta stundām, kas paredzētas obligātajā izglītības programmā.

“Izsaku gandarījumu, ka projekts beidzot sākas un turpināsies vairākus gadus”, atzīst LOK prezidents Aldons Vrubļevskis. “Vēlamies aktualizēt jautājumu par mūsu bērnu veselību un fizisko sagatavotību. Projekta realizācija pierādīs, ka papildus sporta stundas nepalielina noslodzi, bet gan tas ir ieguldījums bērnu attīstībā un veselībā, kā arī uzlabo viņu spējas darīt ikdienas lietas. Ceru, ka projekts pierādīs savu lietderību un pēc mūsu piemēra, tas tiks izstrādāts un ieviests visas valsts teritorijā.”

Projekta idejas autors, Olimpiskais vicečempions un LOK ģenerālsekretārs Žoržs Tikmers akcentē, ka projekts plānots četrus gadus un tajā brīvprātīgi varētu iesaistīties ne mazāk kā 120 klases un 3000 bērnu.

Katrai no projektā iesaistītajai klasei ir arī savs Olimpiskais audzinātājs, kurš iedvesmos un palīdzēs bērniem attīstīties un sasniegt savus mērķus, Liepājas 8.vidusskolas 3.a klasei tas ir Māris Verpakovskis.

 

<< raksta avots: http://www.irliepaja.lv/lv/raksti/liepajnieki/8vidusskola-iesaistijusies-projekta-sporto-visa-klase/

 

FacebookTwitter