Mini handbola inventārs (06.06.2015)

Rotari klubsRīgas Hanzas Rotari klubs tās pārstāvja Arņa Salnāja personā 29.maijā pasniedza mini handbola inventāru Liepājas 8. vidusskolai direktorei Jevgēnijai Mickēvičai un sporta skolotājam Matīsam Mickus. Jau ziņots, ka šī gada sākumā Latvijas Handbola federācija un Rīgas Hanzas Rotari klubs vienojās par sadarbību un atbalstu mini handbola atbalstīšanai, vēstīts Latvijas Handbola federācijas mājaslapā.
Rotari ir organizācija, kas visā pasaulē vieno ap 1.2 miljoniem uzņēmēju un citu profesiju pārstāvju. Rotari biedri īsteno dažādus palīdzības projektus, atbalsta augstus profesionālās ētikas principus un veicina mieru un labu gribu visā pasaulē. Rotari organizācijas moto ir “Pašaizliedzīgi kalpot”. Rotari organizācijas kodols ir klubi, kas pulcējas reizi nedēļā un apvieno noteiktā ģeogrāfiskā teritorijā dzīvojošus biedrus. Klubu vada biedru ievēlēts prezidents un kluba valde, kas mainās katru gadu, dodot iespēju ikvienam biedram izkopt un pilnveidot savas līdera prasmes. Šobrīd vairāk nekā 200 pasaules valstīs un reģionos darbojas ap 33 000 klubu, kurus vieno kopīgi ideāli, mērķi un ētiskās vērtības. Latvijā dažādās pilsētās ir jau 20 Rotari klubi.

Informāciju sagatavoja: Matīss Mickus