5.B klases atvasara uz „Bartineras” plosta (07.10.2015)

12015.gada 6.oktobra rīts visus pārsteidza ar nelielu salnu. Neskatoties uz to, dienas laikā saulīte sasildīja gaisu un mūsu skolas 5.B klasi ar audzinātāju Santu Sokolovsku priekšgalā. Divu mikroautobusiņu sastāvā, jaunieši devās ceļojumā uz Nīcu pie Bārtas upes. Nonākot pie ūdenstilpnes, skolēni novērtēja lielo laivu, kas bija cēli pietauvota krastā un ar kuru būs jādodas braucienā pa straumi, vērojot dzīvi upē un tās krastos. Nobraukuši krietnu gabalu pa upi, izvingrinājuši rokas un balsis, turpinot klases saliedēšanu, visi kopīgi cepa pankūkas. Pavāra lomu godam pildīja skolotājs Jānis Rudzītis. Un tā, pilniem vēderiem un platiem smaidiem, lielo paldies teicām laivu saimniekam un šī pasākuma dvēselītei Turaidam Šeferam. Paldies vēlreiz!

Informāciju sagatavoja: Jānis Rudzītis