“Sporto visa klase” otrā sezona atklāta (02.11.2015)

pirmā bildeAr atklāšanas pasākumu Rīgā “Olimpiskajā sporta centrā”  tika atklāta projekta “Sporto visa klase” otrā sezona, kas šogad pulcēja gandrīz 1200 bērnus no visas Latvijas. Atklāšanas ceremonijā katra klase saņēma projekta “Sporto visa klase” karogu, kas simbolizē viņu piederību projektam. Pēc atklāšanas ceremonijas visi dalībnieki devās uz blakus esošo “Arēna Rīga”, kur klātienē varēja noskatīties VTB Vienotās basketbola līgas spēli starp “VEF Rīga” un “Tsmoki-Minsk” komandām.

Mūsu 4.a klase veiksmīgi uzsākuši projekta otro sezonu un turpina sportot piecas reizes nedēļā.

[Not a valid template]

Lai izvērtētu projekta ietekmi uz skolēnu veselību un fiziskajām spējām, šodien Latvijas Sporta Pedagoģijas akadēmijas fizioterapijas katedras studentu un pasniedzēju vadībā tika testēti.

Informāciju sagatavoja: Evita Auniņa