Liepājas 8.vidusskolas Skolēnu pašpārvalde (14.11.2015)

SLP_logoJā, tie esam mēs, tie, kuri cenšas padarīt ikviena skolēna ikdienu košāku! Mēs esam aktīvi, radoši, zinātkāri un darboties griboši jaunieši, bet visi kopā saliedēta komanda – draugi! Mēs ne tikai organizējam dažādus pasākumus, lai ikdiena skolā būtu jautrāka, bet arī sadarbojamies ar skolas vadību un skolotājiem, lai mēs, skolēni, tiktu sadzirdēti un mūsu viedoklis tiktu sadzirdēts un ņemts vērā svarīgos lēmumos.

Vai arī tu gribi ko mainīt un būt daļa no kā īpaša? Nāc un pievienojies Skolēnu pašpārvaldei, mēs ar lielāko prieku gaidīsim Tevi SLP kabinetā (pirmajā stāvā), bet ja Tev vēl ir kādi jautājumi vai ierosinājumi, droši vērsies pie mūsu priekšsēdētājas Annas Lapinas (10.A klase)

Jauku dienu un neaizmirsti pasmaidīt!

Informāciju sagatatavoja: Anna Lapina