Tērpu dizains un šūšana (01.04.2016)

Ceturto gadu mūsu skolas meitenes aktīvi darbojas fakultatīvajās nodarbībās mājturībā. Galvenais darbības virziens ir tērpu dizains un šūšana. Meitenes katru gadu ar labiem rezultātiem piedalās pilsētas  organizētājās modes skatēs – konkursos. Ir iegūtas godalgotas vietas. 2014./2015.mācību gadā mūsu skola, gatavojoties Vispārējiem skolēnu dziesmu un deju svētkiem, pilsētas konkursā  tika pārstāvēta ar divām tērpu kolekcijām. Abas kolekcijas ieguva I pakāpes diplomus un iespēju piedalīties novada konkursā. Arī novada konkursā tika iegūti I pakāpes diplomi un iespēja piedalīties grandiozā modes pasākumā Rīgā Dziesmu svētku laikā.

Šajā mācību gadā tapušas trīs tērpu kolekcijas, ar kurām meitenes piedalījās Liepājas BJC organizētajā modes dienā „Krāsu sprādziens”. Kolekcijas tiek demonstrētas dažādos skolas pasākumos – Starptautiskajā sieviešu dienā, pilsētas skolu koru karos, Lieldienu radošajās darbnīcās.

Liels paldies mājturības skolotājai A.Hasnerei un meitenēm!

Foto: Dana Liepa

Informāciju sagatavoja: Aiga Hasnere, Marika Daubure