“Ar elektrību neriskē, izdzīvo!” (23.04.2016)

Lai mācību gada izskaņā bērniem un jauniešiem atgādinātu par elektrības bīstamību, nepieciešamību ievērot brīdinājuma zīmes, kā arī par elektrodrošību mājās un pavadot laiku ārpus telpām, AS “Sadales tīkls” šā gada 15. aprīlī uzsāka ikgadējo elektrodrošības kampaņu, atgādinot – “Ar elektrību neriskē, izdzīvo!”.

SadalesTikls_Jun05_350x250- lab.Kampaņas ietvaros īpaši izveidotā mājas lapā arelektribuneriske.lv bērni un jaunieši par elektrodrošību tiek izglītoti atraktīvā un sportiskā veidā, bet elektrodrošības padomus sniedz skeitbordists Kārlis Ezermalis.
Apmeklējot mājas lapu līdz 29. maijam, bērni un jaunieši līdz 18 gadu vecumam var piedalīties spēlē, kurā jāatrod desmit paslēptas elektrības brīdinājuma zīmes. Sameklējot visas brīdinājuma zīmes, kuras var būt paslēptas jebkurā mājas lapas sadaļā, spēles dalībnieks var reģistrēties izlozei un laimēt vērtīgas balvas.Izlozes dalībnieki tiks iedalīti trīs vecuma grupās – no 5 līdz 9 gadiem, no 10 līdz 14 gadiem, no 15 līdz 18 gadiem, un starp katras vecuma grupas dalībniekiem 30. maijā tiks izlozēti balvu ieguvēji. Izlozes rezultāti tiks publicēti kampaņas mājas lapā 30.maijā.

Plakāts, par galveniem elektrodrošības padomiem bērniem un jauniešiem

Jau ceturto gadu AS “Sadales tīkls” vērš sabiedrības uzmanību elektrodrošības jautājumiem. Iepriekšējos gados bērnu un jauniešu izglītošanai elektrodrošībā tika realizētas kampaņas „Netuvojies, spēlē ar elektrību zaudēsi Tu!” un „Domā gudri, rīkojies droši!”, kuru izglītojošās spēles vēl joprojām ikvienam ir pieejamas portālā draugiem.lv lapā „Elektrodrošība”.

FacebookTwitter