Atklātais konkurss kulturoloģijā „Neparastās ekskursijas Liepājā” (26.04.2016)

21.aprīlī jau septīto reizi noslēdzās Liepājas kulturoloģijas skolotāju metodiskās apvienības organizētais atklātais konkurss vidusskolēniem par kultūrvēsturisko mantojumu. Šogad konkursa tēma bija „ Neparastās ekskursijas Liepājā”. Konkursa dalībnieki startēja ar mērķi izpētīt un iepazīt dzimto pilsētu caur ne tik pazīstamām, bet nozīmīgām kultūras un mākslas lappusēm, tās vēsturi un tajā esošajiem kultūrvēsturiskajiem pieminekļiem un personībām. Konkursā piedalījās Liepājas pilsētas vispārizglītojošo vidusskolu komandas trīs cilvēku sastāvā, veidojot vizuālu materiālu jeb video par izvēlēto tēmu. Godalgoto 1.vietu konkursā ieguva Liepājas 8.vidusskolas komanda – Ksenija Osadčuka (12.a), Marina Perepečkina (12.a), Tatjana Šelajeva (12.a) un skolotājs Jānis Rudzītis. Liels paldies konkursa organizētājiem un konkursa atbalstītājiem! Uz tikšanos 8.atklātajā kulturoloģijas konkursā!

Informāciju sagatavoja: Jānis Rudzītis