Klātiene

Vai Tu zināji, ka Liepājas 8. Vidusskola saviem topošajiem vidusskolēniem piedāvā 3 programmas? Pie mums vari apgūt – “Uzņēmējdarbības un jurisprudences”, “Sociālās zinātnes un komunikācijas”, “Veselības, drošības un fiziskās aktivitātes programmas”.

Ko darīt tālāk pēc 9. klases absolvēšanas?!? Esi domājis par iespēju mācīties vidusskolā tālmācībā vai neklātienē? Tas ir iespējams tepat pie mums un apgūsti mācību saturu kopā ar lieliskiem skolotājiem, kuriem rūp un ir svarīga Tava izaugsme. Vai arī Tev ir svarīgi, lai skolas vide būtu viegli pieejama gan ar autobusu, gan ar tramvaju un savu personisko auto? Esam viegli sasniedzami visiem. Skolas vide ir piemērota tiem, kuriem sports ir prioritāte, jo blakus skolai ir sporta centrs “Ezerkrasts”. Mācību telpas skolā ir gaišas un aprīkotas ar visu nepieciešamo, lai skolēni mācību procesā izmantotu modernās tehnoloģijas.

Skolas sirds ir uz sadarbību vērstā administrācija, atsaucīgie pedagogi, radošais atbalsta personāls un rūpīgie tehniskie darbinieki.

Kļūsti arī Tu par Liepājas 8. vidusskolas kopienas dalībnieku un veido skolas dvēseli košu, radošu, veselīgu un prieka pilnu. Mūsu vērtības ir cieņa, atbildība un sadarbība.

Aicinām Tevi pievienoties mūsu vidusskolēnu pulkam, lai sāktu mācīties 10.klasē.

Dokumentus mācībām skolā pieņemsim
no 26.jūnijā skolas kancelejā darba dienās
no plkst.10.00  līdz 14.00.
Par citiem laikiem, lūdzam, iepriekš zvanīt – 63484369.

Nepieciešamie dokumenti:

<< apliecība par pamatizglītības iegūšanu un sekmju izraksts;

<< personu apliecinošs dokuments (oriģināls);

<< personas lietas/liecības/sekmju izraksts/sertifikāti;

<< medicīnas karte – veidlapa nr.026/u;