Karjeras nedēļa 2013

KARJERAS NEDĒĻAS NOSLĒGUMS (13.10.2013.)

knedelaPiektdien, 11. oktobrī notika Karjeras nedēļas noslēgums Liepājas Latviešu biedrības namā. Karjeras nedēļas laikā Liepājā notika 40 dažādu pasākumu. Skolēniem no pirmdienas līdz pat piektdienai bija iespēja piedalīties dažādās aktivitātēs saistībā ar profesijas izvēli.

Noslēguma dienā notika Liepājas skolu izstāde, kuras apmeklētājiem bija iespēja iepazīties ar Liepājas vidusskolu piedāvātajām iespējām, skolēnu gatavotajiem izstrādājumiem, ka arī iesaistīties dažādās aktivitātēs. Katras skolas pārstāvji bija sagatavojuši arī nelielu priekšnesumu, ar dejas un mūzikas palīdzību, par kādu konkrētu profesiju.

Lielu paldies sakām Liepājas 8.vidusskolas:

  • Visiem skolēniem un klases audzinātājiem, kuri aktīvi iesaistījās karjeras nedēļas aktivitātēs;
  • Sākumskolas skolēniem par jaukiem zīmējumiem konkursā “Es būšu..” (3.vietu ieguva – Valērija Smirnova 4.D);
  • Karjeras nedēļas atklāšanas pasākuma organizēšanā ar VID Kurzemes muitas kontroles punktu daļā strādājošiem kinologiem, sociālam pedagogam – Santai Sokolovskai;
  • Krisa Mūra “Pozitīvo emociju stundas” norisē- dalībniekiem un skolotājiem- Evitai Auniņai, Jeļenai Dudko, Matīsam Mickusam;
  • Annikai Aronei, Monikai Rozentālei, Mārtiņam Jāzepam Zandaram un viņa mammai Ilzei Zandarei – par dalību konkursā- “Izzini profesiju”;
  • 10.A klases komandai par dalību konkursā “Uzņēmēju kaleidaskops” (skolotājām Dacei Balodei un Kristīnei Ķipstei);
  • 2.A klases dejotājiem un mūsu skolas līdzpārvaldei, īpaši- Elīnai, Aleksandram, Ērikam, Jolantai un skolotājai Vinetai Eglienai par lielisku priekšnesumu noslēguma pasākumā;
  • Noslēguma izstādes “Ražots skolā” veidošanā – čaklajiem skolēniem un skolotājiem Jānim Rudzītim, Annai Tomasei, Arnim Juzupam, un Anželikai Vilsonei, par sniegto ieguldījumu mūsu skolas tēla popularizēšanā!

[Not a valid template]

Foto: Arnis Juzups

Interaktīvā spēle jauniešiem – “Pielaiko profesiju” (30.09.2013.)

Draugiem.lv_PielaikoProfesiju_Farmaceits (2)Interaktīvā spēlē piedāvā jauniešiem iepazīt 10 dažādu nozaru profesijas.Lai jauniešus aicinātu pārdomāt savu profesijas izvēli, sociālā tīkla Draugiem.lv vidē izveidota interaktīva spēle „Pielaiko profesiju”.

 

Līdz ar Karjeras nedēļas tuvošanos no 23. septembra spēle jauniešiem piedāvā iespēju iepazīt dažādu nozaru profesijas, kuras nākotnē būs pieprasītas un kurās jaunieši var strādāt gan ar iegūtu profesionālo, gan ar augstāko izglītību.Draugiem.lv_PielaikoProfesiju_Konditors (1) Sev piemēroto profesiju jaunietis var pielāgot savai profila bildei Draugiem.lv sociālajā vietnē.

Spēle „Pielaiko profesiju” piedāvā jauniešiem interaktīvā veidā iejusties kādā no desmit profesijām: informācijas tehnoloģiju projektu vadītāja, farmaceita, galdnieka, ķīmijas speciālista, konditora, elektronikas inženiera konstruktora, darba aizsardzības speciālista, mežsaimnieka, tūrisma informācijas konsultanta un telekomunikāciju projektēšanas inženiera ādās.Spēlē ir iespējams uzzināt gan saistošus faktus par konkrēto nozari un profesiju, gan prasmes, kas nepieciešamas speciālistam veiksmīgai karjeras attīstībai, kā arī noderīgu informāciju, kur šo profesiju var apgūt.Interaktīvā spēle „Pielaiko profesiju” pieejama vietnē www.draugiem.lv/viaa.

KARJERAS NEDĒĻA  7.-11. oktobrī (30.09.2013.)

knedelaKarjeras nedēļa vairs nav aiz kalniem!
Vēlies uzzināt daudz jauna par sev saistošajām profesijās, piedalīties konkursos un iegūt sev noderīgu informāciju?

Piesakies karjeras nedēļas pasākumiem!

Aicinām kārtīgi izpētīt pasākumu programmu un pieteikties sev interesējošajiem pasākumiem.

Pasākuma programma