Projekts “Mūsu takas Latvijā”. (17.10.2018)

logo_MTL_2018

Skaistajā Latvijas atvasarā (2018. gada 11. – 12. oktobrī) Liepājas 8. vidusskolas dziedātāji un dejotāji, Latvijas valsts simtgades jauniešu iniciatīvas “Pilsēta izAICINA” ietvaros, realizēja projektu “Mūsu takas Latvijā”.

Projekta mērķis bija izveidot  koncertprogrammu kā veltījumu Latvijas valsts simtgadei, kas pierāda mūsu piederības sajūtu savai valstij, dzimtajai pilsētai – Liepājai. Koncertprogrammā tika cildināti Liepājas novada radošie cilvēki, komponisti, dzejnieki un horeogrāfi.

Liepājas 8. vidusskolas radošie un talantīgie skolēni vij dziesmu, deju un dzejas nelielās taciņas, ar kurām bija pazīstami tikai mūsu skolas, Liepājas un Kurzemes ļaudis. Sniedzot koncertus Valmieras 5. vidusskolā un Valkas J.Cimzes ģimnāzijā, projekts deva iespēju savienot Latvijas rietumos un ziemeļos augošos jauniešus kopīgajā radošajā darbībā.

Liepājniekiem bija iespēja iepazīt Latvijas ziemeļdaļas skolas un skolēnus, kā arī doties uz Tartu AHHA zinātnisko centru.

Programmu veidoja: kordiriģente Ilze Āboliņa un deju kolektīva vadītāja Vineta Egliena

Projekta atbalstītāja/palīgs: Linda Antonova

Materiālu sagatavoja projekta koordinatore: Irina Rozentāle