Krāsu sprādziens! (12.04.2019)

Katru gadu pavasarī mostas krāsas – debesīs, pumpuros, ziedos, cilvēku apģērbā. Arī Liepājas 8.vidusskolā. Kad meiteņu mājturības pulciņa dalībnieces skolotājas A.Hasneres vadībā veido savas kārtējās kolekcijas. Pilsētas modes skates – konkursa tēma – Krāsu sprādziens. Šogad tapa 3 kolekcijas: 4.- 6.klašu grupai “Domu pavedieni”, 8.klašu grupai “Atkal no jauna”, 9.klašu grupai “Dūmaka”. Kā parasti, mūsu meitenēm daudz balvu – meitenes ieguva atzinības, jauniešu žūrijas un lielās žūrijas specbalvas. Un, kā citus gadus, visi ļoti atzinīgi novērtējuši mūsu skaistās un iznesīgās meitenes. Paldies dalībniecēm, skolotājai, vecākiem! Tikpat krāsainus, skaistus un interesantus tērpus gaidīsim atkal citu gadu!

Informāciju sagatavoja direktores vietniece izglītības jomā M.Daubure