Pie dabas krūts! (11.10.2019)

dabaCik ļoti Liepājas 8.vidusskolas skolēniem ir paveicies, ka skola atrodas pilsētas nomalē, tālāk prom no pilsētas burzmas, kņadas, trokšņiem, putekļiem, dūmiem un izplūdes gāzēm. Skolēniem ir iespēja baudīt mieru un klusumu, klausīties putnu dziesmās un krāšņās gadalaiku maiņās. Un, galvenais, mācību stundas bieži notiek laukā, pie dāsnās dabas krūts. Skolēni var vērot putnus, kukaiņus, ziedus, kokus un lapas, mērīt attālumus un laukumus, zīmēt uz asfalta, noteikt kokus un augus, skaitīt dažādus dabas objektus, atrast sēnes, riekstus, augļus un ogas, kā arī dabā redzēto un piedzīvoto izmantot dažādos mācību priekšmetos – no atrastā veidot dažādus darinājumus mājturībā, dizainēt apģērbu un audumu rakstus vizuālajā mākslā, izmērīto izmantot matemātikā, emocijas paust valodu stundās.
Paldies sākumskolas skolotājām par aktivitātēm un jaukajām fotogrāfijām! Lai veicas veidot interesantas āra nodarbības arī turpmāk!

Informāciju sagatavoja direktores vietniece izglītības jomā M.Daubure