Mārtiņdienas tirdziņš (11.11.2019)

Kas to zemi rībināja?
Nu atbrauca Mārtiņdiena
Deviņiem kumeļiem.

Mārtiņdiena atbrauc deviņiem kumeļiem, jo daudz vedamā – rudentiņš jau bagāts vīrs! Arī Liepājas 8.vidusskolā Mārtiņdiena ieradās ar bagātīgu tirdziņu, kur sākumskolas skolēni tirgoja tādus gardumus, ko paši kopā ar saviem vecākiem bija sagādājuši un sacepuši. Liels paldies mazajiem tirgotājiem, kuri iepriecināja mūs ar dažādiem gardumiem! Liels paldies viņu vecākiem, kuri palīdzēja sarūpēt šos gardumus! Liels paldies klašu audzinātājām, kas mudināja bērnus piedalīties gan tirgošanā, gan pirkšanā! Liels paldies visiem pircējiem, kuri papildināja mazo tirgoņu naudasmaciņus! Gaidīsim pilnos Mārtiņdienas pajūgus arī nākamgad!

Fotografēja un informāciju sagatavoja direktores vietniece izglītības jomā M.Daubure