Latvija svin! (12.11.2019)

sveceArī Liepājas 8.vidusskolas 2.klašu skolēni šodien mērojās spēkiem, piedaloties viktorīnā “Manas mājas – Latvija”. Viņiem šis ir otrais gads, kad jāparāda, ko iemācījušies par mūsu Latviju. Skolēni ļoti ātri un viegli tika galā ar uzdevumiem – gan zināja jauno prezidentu un Latvijas simbolus, gan atpazina Latvijā dzīvojošus un citur mītošus dzīvniekus un putnus, gan domāja par Latvijas laukos augošiem augļiem un dārzeņiem, gan zīmēja latvju zīmes, gan veidoja tautasdziesmu, gan analizēja teiku, gan iepazina Latvijas ievērojamākās vietas. Un kādus skaistus dzejoļus skaitīja! Malači! Un, kā katru gadu, noslēgumā – R.Paula sirsnīgās dziesmas “Teic, kur zeme tā” kopīga dziedāšana. Paldies vecākiem, skolotājām un dalībniekiem! Priecīgus svētkus!

Fotografēja un informāciju sagatavoja direktores vietniece izglītības jomā M.Daubure