Esi drošs! (03.09.2020)

_I_Liepājas 8.vidusskolas skolēnu saimei atkal papildinājums – skolā ienākuši pirmo klašu skolēni. Lai pirmklasnieku ceļš uz skolu būtu veiksmīgs un patīkams, lai skolā un arī mājās viņi justos droši un pārliecināti, nepieciešamas zināšanas par daudz ko – kā pārvietoties pa ietvi, kā pareizi šķērsot brauktuvi, kā pareizi apiet transporta līdzekļus, kāpēc nepieciešamas drošības jostas transportlīdzekļos, kur zvanīt nelaimes gadījumā, kur lūgt palīdzību  un vēl daudz ko noderīgu – to visu 2.septembra klases stundās mazajiem skolniekiem pastāstīja  VUGD inspektore A.Finka un Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas vecākā inspektore Vita Vīlistere. Pirmklasniekiem svētki turpinājās – viņi saņēma arī dāvaniņas –  informatīvas grāmatiņas un grāmatzīmītes par drošību. Liels paldies lektorēm! Esiet droši, skolēni!

Informāciju sagatavoja un fotografēja direktores vietniece izglītības jomā M.Daubure