Sirds siltums un līdzcietība (14.10.2020)

sunsLai uz ielām un patversmēs nonāktu mazāk pamesto dzīvnieku, lai nākamo paaudžu sabiedrības attieksme pret četrkājainiem draugiem mainītos, Liepājas 8.vidusskolas pedagogu kolektīvs daudz stāsta un māca skolēniem, kā izturēties pret mūsu mazākajiem brāļiem. Jau daudzus gadus sākumskolas kolektīvs atbalsta Liepājas dzīvnieku patversmes, ziedojam dzīvnieciņiem, lai viņi būtu paēduši, aprūpēti un jautri. Arī šogad saziedots ļoti dāsni – gan dažāda barība, gan vitamīni, gan higiēnas preces, gan segas un spilveni, pat rotaļlietas! Mūsu saziedotais priecēs sirdis Liepājas dzīvnieku patversmes “Lauvas sirds” dzīvniekiem, dzīvnieku stacionāra Ezermalas ielā četrkājaiņiem un dzīvnieku aizsardzības biedrības “Liberta” iemītniekiem Paplakā. No Paplakas šodien pat viens pārstāvis – Džeka Rasela jautrais terjers Mailo – bija ieradies ciemos pie 3.a klases, lai personiski pateiktos par saziedoto. Neviltots prieks mirdzēja bērnu acīs, apmīļojot draudzīgo astaini, emocijas pār malām plūda mazajam suņupuikam, nokļūstot bērnu mīļajās rokās.

Liepājas 8.vidusskolas sākumskolas pedagogu un patversmju darbinieku vārdā liels paldies mūsu skolēnu vecākiem un skolēniem par sapratni, atsaucību, sirds siltumu, līdzcietību un dāsnumu! Liels paldies skolotājām, kas bērnus mudina uz labdarību! Arī citu reizi ceram uz atsaucību!

Informāciju sagatavoja direktores vietniece izglītības jomā M.Daubure