Staro Ziemassvētki! (17.12.2020)

animated-christmas-house-image-0077

Staro Rīga, staro Liepāja, staro Liepājas 8.vidusskola! Staro no sirds siltuma un mīlestības, ko sākumskolas skolēni un viņu ģimenes ieguldījušas, veidojot krāšņas Ziemassvētku pasaku mājiņas. Staro no interesantās apdares, skaistiem rotājumiem un lampiņām, kas mirdz un laistās, priecējot skolnieku, skolotāju un apmeklētāju acis un sildot sirdis. Īsts Ziemassvētku brīnums! Kas teica, ka nav brīnumi? Ir! Te viņš ir! Starojoša pasaku pilsētiņa!

Liels, sirsnīgs paldies visiem, kas pielika savas rokas un izdomu, lai to radītu – Nika F., Anelīnas M., Adriana V., Leonarda G., Ievas B., Katrīnas K., Keitijas A., Māras M., Kirila L., Ņikitas P., Paulas S. ģimenēm (1.a klase), Ketrinas Poļinas M., Emīlijas G., Emīlijas R. , Alena T., Nikitas Č., Daniela C., Viktorijas J., Nikijas M., Paulas J., Annas M., Reiņa D., Artjoma F., Rodrigo Raula O., Sofijas S., Elīnas Š., Roberta V., Sanda O. ģimenēm (2.a klase), Kārļa B., Ingusa Ķ., Sintijas K., Kristofera M., Milānas V., Enijas P., Kristiānas L., Matīsa S. ģimenēm (3.a klase), Asnātes Elizabetes J., Valta Valtera G. ģimenēm (3.b klase), Milanas K. ģimenei (3.c klase), Evas F. ģimenei (4.b klase)! Gaišus, mirdzošus, laimīgus svētkus!

Video L.Antonova, informāciju sagatavoja direktores vietniece izglītības jomā M.Daubure