Skatuves runas konkurss ‘’Zvirbulis” (25.02.2021)

Šogad konkurss “Zvirbulis” neizskanēja klātienē. Ņemot vērā esošos ierobežojumus, skolēni sūtīja video , kurā norunāja  vienu dzejas darbu. Dzejoļus vērtēja žūrija 4 cilvēku sastāvā. Piedalījās 8 skolēni 3.-6.klasei.Jāuzteic 4.c klases skolēns Aleksejs Ščerbakovs, kurš ierunāja un atsūtīja divus dzejoļus.

Dzejoļu tēmas  bija visdažādākās, bet pārsvarā tie stāstīja  par  bērnu ikdienu, ģimeni. Gan par internetu, tēti –politiķi, gan par prātojumu- kas būtu, ja es būtu pieaudzis ,gan arī par to, kas notiktu, ja es spēlētu bumbu viens pats ar sevi,  gan arī par jauko, apaļo sauli un varavīksni, uz kuru lūkojas  bērns.

Un lūk, rezultāti.

1.-3.klašu grupa.

1.vieta- Milāna Vainovska- 3.a klase  (36 p.)  Tituls “Saulainākais zvirbulis”

2.vieta -Oskars Faulbaums – 3.a klase  (33 p.) Tituls “Jautrākais zvirbulis”

3.vieta -Artūrs Lazdiņš – 3.b klase  (31 p.) Tituls  “Spurainākais zvirbulis”

4.-6.klašu grupa

1.vieta – Aleksejs Ščerbakovs- 4.c klase –( 36 p.) Tituls “Centīgākais zvirbulis”
2.vieta –Zlata Špaka -5.c klase –(35 p.) “Sirsnīgākais zvirbulis”
3.vieta – Ričards Freibergs -5.c klase (33 p.) Tituls “Nopietnākais zvirbulis”

Pateicības

Miks Henrijs Meļķis-  5.a klase (31 p.)- tituls  “Mūsdienīgākais zvirbulis”,
Emīls Jansons- 6.a klase (31 p.)- tituls “Aktīvākais zvirbulis”

Uz Liepājas pilsētas konkursu “Zvirbulis 2021” aizsūtīti M.Vainovskas, A.Ščerbakova, Z. Špakas video.

Informāciju sagatavoja: direktora vietniece audzināšanas darbā Dace Mickus