Bērnu drošība (15.10.2021)

1Kā pareizi rīkoties ceļu satiksmes negadījumā, kā pareizi rīkoties ugunsgrēka gadījumā, kā pareizi izsaukt glābējus, kāds telefona numurs ir glābšanas dienestam, kam vajadzīgi dūmu detektori? Šos un vēl daudzus citus jautājumus sākumskolas skolēniem pastāstīja un ar bērniem pārrunāja VUGD inspektore A.Finka, kura atkal, kā katru gadu rudenī, viesojās mūsu skolā. Skolēniem bija iespēja noskatīties arī filmiņu par glābšanas dienesta atbildīgo, grūto un nozīmīgo darbu un padomāt, vai nevēlas kādreiz mācīties Ugunsdzēsības un civilās aizsardzības koledžā Rīgā un kļūt par glābējiem. Skolēni saņēma arī mazas dāvaniņas ar glābšanas dienesta telefona numuru, lai tas labāk paliktu atmiņā, ja būtu jāzvana  nelaimes gadījumā. Liels paldies lektorei par interesantajām nodarbībām! Būsim droši un pasargāti!

Foto un informāciju sagatavoja: direktores vietniece izglītības jomā M.Daubure