Projekta “Atspēriens” izvērtēšanas pasākums “Par un ap “Kontaktu”…” (17.10.2022)

JSPA_logo

11.10.2022. Projekta “Atspēriens” (mācīties pilsonisko līdzdalību un būt  kopā, mācīties darot) līguma Nr.VP2022/3-21 ietvaros Liepājas Jauniešu mājā notika pasākums “Par un ap “Kontaktu”…”

Liepājas 8.vidusskolas Skolēnu  pašpārvaldes jaunieši tikās ar Z. Mauriņas Grobiņas vidusskolas pašpārvaldes jauniešiem, lai dalītos pieredzē par projekta aktivitātēm, izvērtētu un diskutētu par ieguvumiem.

Mājīgā un pozitīvā gaisotnē  pasākuma dalībnieki darbojās dažādās aktivitātēs, lai iepazītos un sadarbotos. Aktivitātes vadīja Jauniešu mājas darbiniece Dagnija.

Pēc tam jaunieši dalījās pieredzē par  aktivitātēm un pasākumiem projektā “Kontakts” / “Atspēriens”, attīstot prasmes  izvērtēt, analizēt, pamatot savu viedokli. Dalībnieki dalījās pieredzē arī par savas skolas Skolēnu pašpārvaldes darbību šajā mācību gadā.

Kafijas pauzē visi draudzīgi mielojās ar picām no “Čili pizza”.

Noslēgumā abu skolu jaunieši jauktās  komandās  orientējās nelielā maršrutā  pa pilsētu.

Informāciju sagatavoja: D. Mickus