Kā mēs sargājam Latviju! (08.11.2022)

7.novembrī Liepājas 8. vidusskolā viesojās Latvijas Nacionālo bruņoto spēku pulkvedis Vilis  Bauska, kuras laikā vidusskolēniem tika sniegta informācija par galvenajiem drošības izaicinājumiem šobrīd, ņemot vērā situāciju pasaulē un Ukrainā. Pulkvedis V. Bauska vēstīja par katra indivīda atbildību savas valsts drošības pilnveidei, kāda funkcija ir sabiedroto spēku klātbūtnei Latvijā un ko jaunieši var darīt, lai paši justos gatavi ārkārtas situācijas gadījumā, tostarp iesaistīties Jaunsardzē, Zemessardzē un apsvērt iespēju dienēt profesionālajā dienestā. Skola saņēma dāvanu – personalizētu galda spēli “Latvijas Neatkarības karš 1918 – 1920”, kuras spēlētājiem būs iespēja izzināt Latvijas vēsturi un cīnīties par valsts neatkarību. Sakā  lielu paldies Aizsardzības ministrijai un viesojās Latvijas Nacionālo bruņoto spēku pārstāvim.

Informāciju sagatavoja: Elīna Tapiņa pedagogs karjeras konsultants