“Izaicinājums – karjera un veselība” stunda ar Robertu Klēpi (23.01.2023)

19.01.2023. Liepājas 8. vidusskolas 10.a klases skolēni piedalījās citādā sporta stundā. Stundas ietvaros skolēni tikās ar Robertu Klēpi reklāmas vizuālā satura aģentūras CRE ATE dibinātāju, koncepta Sociālo Tīklu Māja autoru un BMX Freestyle vecāko treneri “RAVE Team” Robertu Klēpi.

R. Klēpis stāstīja par to, kā vidusskolas laikā, viņš sāka nodarboties ar BMX sporta veidu, pamazām saprotot, ka ar to vēlas nodarboties. R. Klēpis minēja, ka jebkas, ko cilvēks ir jāsaprot, kāpēc viņš to dara, jāprot sevi disciplinēt, lai kļūtu panākumus tajā, ko dara un tas ir jāveic regulāri. Svarīgi atzīmēt, ka R. Klēpis minēja, ka sports viņam ir ļāvis apceļot pasauli un darbs ar jauniešiem sniedz pievienoto vērtību, jo visam ir jābūt balansā. Kā piemēru viņš minēja, ja esi fiziski aktīvs, rūpējies par savu mentālo veselību un otrādi, ja esi mentāli noslogots, kļūsti fiziski aktīvs.

Jaunieši tika aicināti aizdomāties par savu veselību tagad, lai jebkas, ko viņi darīs nākotnē, tiek balstīts uz šodienas rūpēm par sevi. R. Klēpis dalījās ar savu pieredzi, ka atdodot sevi maksimāli sportam, būs posms dzīvē, kad traumas dēļ pastāv iespēja ņemt pauzi, taču tā ir lieliska iespēja pilnveidot sevi citā jomā.

Sakām paldies R. Klēpim par atsaucību un sniegto padomu.

Informāciju sagatavoja: Elīna Tapiņa pedagogs karjeras konsultants

FacebookTwitter