Meža ABC (15.05.2023)

12.maijā Liepājas 8.vidusskolas 5.b klase piedalījās Kuldīgas novada Padures pagasta lielākajā izglītojošā meža nozares pasākumā Latvijā “Meža ABC.” ” Meža ABC” šogad notika jau 10. reizi un gadu gaitā kļuvis par nozīmīgāko meža izziņas pasākumu, kas parāda Latvijas meža nozares lielo bagātību, nozīmi un attīstību. Vairāk nekā 100 meža nozares uzņēmumi, kā arī organizācijas interesantā un atraktīvā veidā rādīja un stāstīja par visu, kas notiek mežā. Pasākumā bija padomāts par daudzām interesantām aktivitātēm bērniem un jauniešiem –  apmeklējot vairāk nekā 50 meža pieturas, piemēram, Ozols un liepa, Meža dārgumi, Medības, Matemātika zāģētavā, Aktīvs dabā, Izdzīvošana mežā un citas.

Skolēni, atbildot uz jautājumiem un pildot praktiskus uzdevumus, caur aktīvu darbību varēja iepazīties ar visu meža audzēšanas ciklu un dažādiem procesiem dabā. Bija interesanti, izzinoši, jautri. Paldies organizatoriem par lielisko piedzīvojumu!

Informāciju  sagatavoja skolotāja Agita Ziemele