Nodarbība “Pasākumu vadītājs un organizators” (18.05.2018)

Vakar 17.maijā kopā ar aktīvo un pieredzes bagāto Maiju Kalniņu jauniešiem projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros bija iespēja iepazīt profesiju pasākumu vadītājs un organizators.
Nodarbības vadītāja ne vien sniedza informāciju par izglītības iespējām, nepieciešamajām prasmēm un dotumiem – bet arī skolēniem mācīja kā “sadraudzēties” ar mikrofonu, kā radīt kontaktu ar klausītājiem, stāstīja par pasākumu uzbūvi, komandas nozīmi un dažādiem pienākumiem. Demonstrēja pati un deva iespēju skolēniem pamēģināt, piemēram, pavilkt laiku koncerta laikā, kurā grupa ir aizkavējusies, kā arī skolēniem bija iespēja vadīt gan klasisko, gan rokkoncertu tā veidojot izpratni, cik mainīgam ir jābūt pasākumu vadītājam.

Informāciju sagatavoja: Dina Brence