Es būšu pavārs (01.03.2019)

28. februāra vakarā skolā pulcējās 5.-8. klašu skolēni, kas ir ieinteresēti pavāra profesijā.   Karjeras attīstības atbalsta projekta Nr. 8.3.5. ietvaros notika meistarklase “Es būšu pavārs” kopā ar pavāru Dāvi Veilandu.  Pavārs ne vien stāstīja par saviem ikdienas pienākumiem un darba instrumentiem, bet arī izaicinājumiem un iespējamām karjeras kāpnēm šajā profesijā. Kad bija izrunātas visas teorētiskās lietas, sekoja meistarklase, kurā pavārs kopā ar skolēniem gatavoja veselīgus salātus. Skolēni tika sadalīti komandās – visiem iedotas vienādas izejvielas, no kurām bija jāpagatavo salāti. Pavārs aprunājās ar katru komandu iesakot labākos variantus viņu idejai, kā arī iemācīja dažādus profesijas trikus. Pavārs atzina, ka garšas ziņā visiem izdevās ļoti labi, dažiem arī vizuāli. Skolēni atzina, ka meistarklase bija ļoti interesanta un motivējoša.

Informāciju sagatavoja: Dina Brence